wizualizacja salonu i jadalni w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 103 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 360 850 zł (3 503 zł/m2). Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 360 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się oryginalną i imponującą elewacją utworzoną z pionowych, ażurowych elementów i ciepłej okładziny drewnianej. Tynki mają tu kolor biały albo grafitowy. Niesamowicie efektownie prezentują się również efektowne przeszklenia i zadaszenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z płaskim dachem bez garażu. Na uwagę zasługuje z pewnością wygodny rozkład pokoi i pomieszczeń: garderoba + łazienka + sień + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + wc + salon + hol + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny z dwojgiem dzieci. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nie obejmuje ceny działki ani przyłączy. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-882)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl