po lewej aneks kuchenny, po prawej salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Wygodny metraż 200 mkw. łącznie z ogromną działką 900 mkw. i atrakcyjną ceną 620 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2010 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 100 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Ekspozycja okien: północny wschód oraz południowy zachód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczyć się może ogromnym potencjałem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną i cichą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE:
– pokój dzienny
– 2 pokoje
– garderoba
– kuchnia
– łazienka
– salon kąpielowy
– korytarz
– wiatrołap
na PODDASZU:
– pokój
– 2 garderoby
– hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naprawdę godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-946)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl