imponujący rozmachem taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie siedmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 7 600 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 990 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 829 zł/mkw. przy metrażu 350 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. Ogromny potencjał – na działce mieści się kompleks zabudowań, w tym:
– budynki gospodarcze
– biura
– garaże
– hale.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż może się poszczyć niezwykłą wytwornością, zadbaniem, a także wygodą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0:
– pralnia
– kuchnia
– 2 pokoje
– hol
– przedsionek
na KONDYGNACJI 1:
– 3 pokoje
– wc
– łazienka
– kuchnia
– spiżarnia
– hol
na KONDYGNACJI 2:
– pokój
– garderoba.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-582)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl