przepiękny taras przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dziesięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 275 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,2 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 510 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 000 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonale utrzymaną działką z systemem nawadniania i obiektami małej architektury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom poczucie bezpieczeństwa (system ochrony z alarmem i monitoringiem) i komfortu (klimatyzacja). Na działce znajdziemy zaprojektowany w angielskim stylu ogród zimowy plus kominek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 kuchnie + 10 pokoi (w większości z garderobami) + 4 łazienki (w większości z jacuzzi) + salon + kuchnia + jadalnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w prowansalskim stylu. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest z pewnością jej elitarna lokalizacja na tyłach Parku Chorzowskiego, na Plantach Śląskich.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-550)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl