nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 394 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 175 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 899 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1996. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 137 zł/mkw.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
POZIOM 1: garaż + łazienka + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + suszarnia + pralnia + sauna sucha
POZIOM 2: pokój dzienny + taras + kuchnia + wiatrołap
POZIOM 3: 2 pokoje
POZIOM 4: garderoba + sypialnia + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacja w popularnej i poszukiwanej na rynku dzielnicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont w 2010 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań jak na przykład: monitoring + instalacja alarmowa + klimatyzacja + filtry do wody + elektryczne żaluzje.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-6272)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl