dwa ujęcia komfortowego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 137 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 394 m2, a także ciekawa cena 899 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1996 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 175 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA JEDEN: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + sauna sucha + suszarnia + spiżarnia + garaż
KONDYGNACJA DWA: kuchnia + salon + wiatrołap + taras
KONDYGNACJI TRZY: 2 pokoje
KONDYGNACJA CZTERY: sypialnia + garderoba + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w popularnej i poszukiwanej na rynku okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont w 2010 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań jak na przykład:
– elektryczne żaluzje
– klimatyzacja
– monitoring
– instalacja alarmowa
– filtry do wody.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-6272)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl