salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 700 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 3 500 000 złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi równe 5 000 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 10 pokoi. 4 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w latach 1930 – 1940. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1661 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PODPIWNICZENIU znajdują się:
– sauna
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 garaże
– jacuzzi
– pralnia
– wc
– suszarnia
na PARTERZE znajdują się:
– ogród zimowy
– jadalnia
– gabinet
– klatka schodowa
– kuchnia
– salon
– taras
– łazienka
na PIĘTRZE znajdują się:
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
– łazienka
– taras
na DRUGIM PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka
– bawialnia.

Kolejne zalety oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to na pewno znakomita lokalizacja, najwyższy standard oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i zaaranżowana jest w ciekawym stylu architektonicznym ArtDeco.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszło generalny remont w latach 2005 – 2008, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje, położono nowe podłogi, wstawiono nowe drzwi oraz okna. Dodatkowo w luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowano centralny odkurzacz. Nietypowym rozwiązaniem jest na pewno dach garażu, który został przygotowany do zbudowania na nim basenu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, nieopodal szkoły, przedszkola a także terenów zielonych (parków). Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13991)

Kontakt:
Tel. +48 881 314 881