hol z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 1 159 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 664 800 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2004 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 029 zł/m2 przy metrażu 165 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż obejmuje:
– wyposażenie kuchni (zabudowa kuchenna)
– wyposażenie łazienki (w tym: grzejnik naścienny, szafka pod umywalkę).
Pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia z właścicielem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi. W tym miejscu należy nadmienić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola, markety, apteki, stacje benzynowe, bankomaty, poczty. W okolicy znajdziemy również rozległe tereny zielone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: pokój dzienny + kuchnia + 3 sypialnie + jadalnia + łazienka + taras + kuchnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. instalacja alarmowa. Nie bez znaczenia jest także przynależny taras, a także pieczołowicie wypielęgnowany ogród.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Gwarantujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy je w rozliczeniu za tę luksusową rezydencję. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup bądź ewentualny remont. Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności – pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2507)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl