nowoczesna kuchnia i salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Katowic (śląskie). Powierzchnia 254,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 383 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1001-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2010. Rynek wtórny. Cena – 860 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic to pierwsza z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Jaworzna. Warto również podkreślić, że cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie trwałe (kuchnia w zabudowie, zabudowa szaf i garderób na wymiar). Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– łazienka
– kotłownia
– pralnia
– garaż
PÓŁPIĘTRO:
– sypialnia
PODDASZE:
– 3 pokoje
– łazienka z wc.

Ogromne wrażenie robi także perfekcyjnie zadbana i zaaranżowana działka obsadzona 4-metrowymi tujami oraz starannie wypielęgnowany ogród. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest też jej znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół rozciągają się piękne tereny widokowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla osób pragnących korzystać z wygód, komfortu i lubiących wysoki standard życia. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, przychodnie etc.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i obejrzenia prezentowanej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gorąco polecam. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2556)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl