rzut od strony ulicy na wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 6 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 729 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 850 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 3 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 1999 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 2 828 zł/m2 przy metrażu 300,54 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na prestiżowym, zamkniętym osiedlu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Na uwagę zasługuje zadbana i zagospodarowana działka w otoczeniu zieleni oraz niskiej i zadbanej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana dla majętnych biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy), którzy cenią zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu na słonecznym tarasie z widokiem na zieleń z dala od miejskiego zgiełku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI ZERO:
– wiatrołap
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– wc
– pralnia
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
– dwustanowiskowy garaż
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
– hol
– 3 pokoje
– balkon
– garderoba
– łazienka
– wc
na KONDYGNACJI DWA mieszczą się:
– 2 pokoje
– hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową: r.kampczyk@wgn.pl lub k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2348)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl