po lewej nowoczesny salon, po prawej taras przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 089 zł/m2.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 530 metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi. Powierzchnia 280 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 585 000 złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Prestiżowa lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wokół cisza i spokój, dużo zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Na osobną uwagę zasługuje również starannie zadbany i utrzymany ogród.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PIWNICA
PARTER:
– kuchnia
– salon
PÓŁPIĘTRO:
– wc
– łazienka
– sypialnia
PIĘTRO:
– 2 pokoje
STRYCH:
– pomieszczenie po adaptacji na cele mieszkalne a’la sala kinowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i obejrzenia prezentowane, luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Gorąco polecam. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2578)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl