wizualizacja prezentuje nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 251 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 142,23 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 399 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2019. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 805 zł/mkw. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym projektem i rodzinną atmosferą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 0: taras + hall + wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + garaż
POZIOM 1: komunikacja + 4 pokoje + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal:
– popularnego parku z placem zabaw
– obiektów sportowych
– szkół
– przedszkoli
– przychodni zdrowia
– aptek
– banków
– bankomatów
– stacji benzynowych
– poczty
– punktów usługowo-handlowych
– sklepów
– dyskontów znanych sieci
– centr handlowych.
Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą, spokojną i bezpieczną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiej, przedstawicielom wolnych zawodów, którzy szukają prestiżu, zaufanych sąsiadów  oraz lubią spędzać czasu na słonecznym tarasie, w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową (r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2483)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl