imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 2 408 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą  990 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2007 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 3 940 zł/m2 przy metrażu 251,28 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: garaż + wiatrołap + kotłownia + hall + strefa jadalniana + 3 łazienki + 4 sypialnie + 3 wc + taras + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż adresowana do rodzin z uczącymi się dziećmi oraz wszystkich tych, którzy cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do okolicznych miast, a także spędzanie czasu w pięknym ogrodzie na słonecznej działce, z dala od miejskiego zgiełku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury:
– szkół
– przedszkoli
– sklepów
– punktów usługowych
– aptek
– placówek bankowych
– bankomatów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również zadbaną i zagospodarowaną działką. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (143-2450)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl