imponujący przeszkleniami ekskluzywny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 245,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,997 mln zł (12 203 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 15 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętą w cenie stałą zabudową, zabudową kuchenną oraz wyposażeniem renomowanej marki. Reszta do uzgodnienia z właścicielem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: garderoba + 5 sypialni + sauna + łazienka + basen + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (monitoring, instalacja alarmowa).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań i dodatkowych pomieszczeń łącznie z:
– piwnicą na wino
– 2 oczkami wodnymi
– dużym garażem
– budynkiem gospodarczym
– drewutnią
– wędzarnią
– basenem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem. Długa listę zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zamyka atrakcyjna lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy. Dużym atutem jest bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych. Spokojne sąsiedztwo. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy etc.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2834)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl