reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Wygodny metraż 681 mkw. łącznie z ogromną działką 1718 mkw. i atrakcyjną ceną 1,799 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2004 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 642 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są klimatyzowane. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM MINUS JEDEN: 3-stanowiskowy garaż + pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie rekreacyjne + sala bilardowa + basen + pomieszczenie techniczne + łazienka
POZIOM ZERO: taras + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + gabinet + jadalnia + hol + wiatrołap + łazienka + garderoba
POZIOM JEDEN: garderoba + 2 łazienki + balkon + 4 sypialnie.
Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia umeblowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników i ich dobytku czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. Niesamowicie efektownie prezentuje się również estetycznie wypielęgnowana i utrzymana działka z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych. Dodatkowo na tyłach luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się budynek letniskowy z kuchnią, a także altana.

Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4228)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl