imponujące prestiżem wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie) za 3,2 mln złotych. Powierzchnia 523,8 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 4 486 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 109 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży całkowicie odremontowane. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera wyposażenie kuchni, jak i stałą zabudowę w pozostałych pomieszczeniach. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia indywidualnie z dotychczasowym właścicielem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nobilitujące bogatej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, sklepy, dyskonty popularnych marek, markety znanych sieci, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe, place zabaw, Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie ścieżki rowerowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: suszarnia + pralnia + siłownia z sauną + 2 garderoby + 4 sypialnie + 2 łazienki + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + pokój wypoczynkowy + taras + salon. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnosi rozprowadzona klimatyzacja oraz siłownia z sauną. Teren wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest należycie ogrodzony z rozprowadzonym monitoringiem i system alarmowym. Właściciele aut z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż i liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim wytwornym wnętrzem, a także przepięknym ogrodem w historycznej części miasta. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2696)

Kontakt:
e-mail: contactcenter@wgn.pl