stylowe wnętrze z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 1 300 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 715 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Osiem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 650 tys. złotych, wygodny metraż 500 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia dochodowej działalności agroturystycznej albo elitarnego ośrodka dla seniorów. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może również przepięknie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem. Dla lokatorów i gości przewidziano wiele miejsc parkingowych. Ogromnym plusem jest również malownicza lokalizacja w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskie. To doskonała okolica dla amatorów aktywnego wypoczynku (liczne ścieżki piesze, rowerowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo podpiwniczona, z nieużytkowym poddaszem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: kuchnia + pralnia + kotłownia + pomieszczenia socjalne dla pracowników + 5 wc + 3 łazienki + 7 pokoi + salon. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy: agmyz@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-999)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl