przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 135,68 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,48 mln zł (10 908 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 656 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Wyposażenie oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podlega negocjacji z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem i komfortowym wnętrzem składającym się z następujących pomieszczeń: 4 sypialnie + łazienki + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcją zakupu sąsiedniego budynku mieszkalnego w cenie 680 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka najwyższym komfortem, co zawdzięcza m.in. rozprowadzonym instalacjom ogrzewania podłogowego oraz klimatyzacji. Nad bezpieczeństwem czuwają natomiast: instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety + wideofon + ogrodzenie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu rozległe tereny zielone, ale też niezbędna do codziennego życia infrastruktura: punkty usługowe + sklepy + dyskonty + markety + szkoły + przedszkola + żłobki + boisko sportowe + plac zabaw itp. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja wyróżnia się także eleganckim wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3062)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl