przepiękny taras i ogród wokół luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 940 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2007 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 2 408 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 251,28 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 990 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą: garaż + kotłownia + strefa jadalniana + 4 sypialnie + taras + wiatrołap + hall + 3 łazienki + 3 wc + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż adresowana do rodzin z uczącymi się dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią spędzanie czasu w pięknym ogrodzie na słonecznej działce, z dala od miejskiego zgiełku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu kompletnej infrastruktury: szkół + przedszkoli + sklepów + punktów usługowych + aptek + placówek bankowych etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i zagospodarowaną działką. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2450)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl