eleganckie wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 4 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 504,04 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 859 000 zł (1 704 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 755 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1973 roku z funkcjonalnym układem 7 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej z monitoringiem. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zachwyca swoją elegancją, przestronnością i przepiękną, zieloną działką z bajkowym ogrodem. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także jej znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajduje się plac zabaw, boisko sportowe, żłobek, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż na parterze znajduje się część usługowa z parkingiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 salony
– 2 kuchnie
– 2 łazienki
– 10 pokoi
– pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenie wyposażeniem kuchni. Pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie z Właścicielem. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2837)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl