nowoczesne oświetlenie w pokoju dziennym ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,119 mln zł (12 476 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (monitoring + alarm) i komfortu (klimatyzacja). Dużym udogodnieniem jest na pewno obecny na działce budynek ogrodowy z wyposażoną kuchnią, salonem i wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z basenem oraz jacuzzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją nowoczesnym wnętrzem i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + łazienka + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: hol + salon kąpielowy + pokój + pokój dla dziecka + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Tym samym nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9823)

Kontakt:
e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl