komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 895 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawana jest w standardzie deweloperskim. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto konkurencyjną ceną 950 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2020 roku. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 5 588 zł/m2 przy metrażu 170 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana głównie majętnym rodzinnym z małymi dziećmi, gdyż tuż obok mieści się przedszkole oraz szkoła. Ale nie tylko. Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealnie sprawdzi się także dla każdego, kto ceni prestiż, komfort, luksus oraz dogodny dojazd do centrum miasta.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 2 łazienki
– 4 sypialnie
– kuchnia
– salon
– garaż.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26088)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl