widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kielce (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 589 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 272,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 14 401 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 161 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym wnętrzem, na które składają się następujące pokoje oraz pomieszczenia:
NIŻSZA KONDYGNACJA: garaż + wiele pomieszczeń gospodarczych;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: korytarz + pokój + pokój dzienny + wiatrołap + kuchnia + łazienka z wc + klatka schodowa;
WYŻSZA KONDYGNACJA: 2 pokoje + klatka + schowek + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle zielonej okolicy dającej możliwość odpoczynku, relaksu i miłego spędzenia czasu z dziećmi, rodziną i znajomymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-972)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl