słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kielce (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 272,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 589 000 zł (2 161 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 14 401 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: duża ilość pomieszczeń gospodarczych + garaż
PARTER: wiatrołap + salon + kuchnia + pokój + łazienka z wc + korytarz + klatka schodowa
PIĘTRO: klatka + 2 pokoje + garderoba + schowek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle zielonej okolicy dającej możliwość odpoczynku, relaksu i miłego spędzenia czasu z dziećmi, rodziną i znajomymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-972)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl