widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kołobrzeg (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kołobrzeg (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 300 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ dwudziestu czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 1 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,95 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1997. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 500 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do biznesmenów i osób przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym potencjałem komercyjnym – pensjonat na 24 pokoje. Dużą zaletą jest na pewno atrakcyjna lokalizacja 800 metrów od plaży i 150 metrów od głównego ciągu komunikacyjnego z obiektami gastronomicznymi i punktami handlowymi. Nie mniejsze wrażenie robi starannie zadbana działka z placem zabaw, a także z miejscem wypoczynkowym.

Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-510)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl