elegancki pokój dzienny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 625 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ 6 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 180 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 660 000 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1993. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 667 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 5 minut od centrum. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, szkołę etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– kotłownia
– garaż
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER:
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– wc
– pomieszczenie z barkiem
– 2 korytarze
– taras
PODDASZE:
– 3 pokoje
– garderoba
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na las, łąki, rzekę. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-294)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl