imponująca bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 590 tys. zł (2 682 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 473 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa i poczucie nieograniczonego luksusu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. system alarmowy, światłowodowy Internet itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również swoją doskonałą lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: przychodnię zdrowia + sklep + plac zabaw dla dzieci + znane centrum handlowe + szkołę + aptekę + kościół + las etc. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością pieczołowicie wypielęgnowana działka z nasadzeniami krzewów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może być zamieszkana przez dwie rodziny dzięki funkcjonalnemu i przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń:
POZIOM ZERO: sypialnia + kuchnia + łazienka + spiżarnia + kotłownia + jadalnia + pralnia + salon.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy (biuro@konin.pl). Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-141)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl