widok od strony garażu na ekskluzywną rezydencję od sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 682 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 473 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 590 tys. złotych, wygodny metraż 220 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom wysokie poziom bezpieczeństwa i poczucie nieograniczonego luksusu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest bowiem najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. system alarmowy, światłowodowy Internet etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoją znakomitą lokalizacją. Nieopodal znajdują się:
– szkoła
– przychodnia lekarska
– apteka
– sklep
– kościół
– plac zabaw dla dzieci
– las
– słynne centrum handlowe.
Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Na osobną uwagę zasługuje na pewno starannie utrzymana działka z wieloma nasadzeniami krzewów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż może być zamieszkana przez dwie rodziny dzięki funkcjonalnemu i przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: spiżarnia + pokój dzienny + łazienka + pralnia + kuchnia + jadalnia + sypialnia + kotłownia. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy (biuro@konin.pl). Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-141)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl