kameralne i wytworne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie) za 429 000 złotych. Powierzchnia 170 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1996 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 524 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją, praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz garażem i pomieszczeniami gospodarczymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
PODDASZE:
– powierzchnia do własnej aranżacji.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-314)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl