przestronne wnętrze pokoju gościnnego w luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 170 m2, a także ciekawą ceną 429 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1996 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 300 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 524 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + jadalnia + taras
WYŻSZY POZIOM: 2 łazienki + 3 sypialnie
NAJWYŻSZY POZIOM: powierzchnia do własnej aranżacji.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją, praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz garażem i pomieszczeniami gospodarczymi.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-314)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl