zaaranżowane na 2 kondygnacjach wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 681 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 159,4 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 485 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 043 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje dwie kondygnacje:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– łazienka
– pokój dzienny
– jadalnia
– 2 pokoje
– taras
KONDYGNACJA 1:
– sypialnia
– 2 pokoje
– łazienka
– pralnia
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepiękną działką i malowniczą lokalizacją w bezpiecznej okolicy obok jeziora. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-98)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl