zaprojektowane i urządzone w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi. Budynek wzniesiony w 1993 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 670 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 800-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 220 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 045 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadająca się na działalność komercyjną (agroturystyka, wynajem). Nieopodal luksusowej rezydencji na sprzedaż, na tej samej działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy z garażem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE mamy:
– kuchnię
– salon
– łazienkę
– taras
– pokój
na PIĘTRZE mamy:
– 3 pokoje
– łazienkę
– garderobę.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, np. biznesmenom, przedstawicielom wolnych zawodów oraz wszystkim tym, którzy cenią zaufanych sąsiadów oraz spędzenie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Na osobną uwagę zasługuje zadbana i zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami oraz atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Nieopodal znajduje się jezioro (300 metrów), sklep, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa i przedszkole.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-102)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl