urządzony w klasycznym stylu salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 159,4 metra kwadratowego w okolicach Konina  (wielkopolskie) za 470 000 złotych do sprzedaży.Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się: salon + łazienka + kuchnia + 2 pokoje + taras + jadalnia
na PIĘTRZE znajdują się: łazienka  2 pokoje + sypialnia + pralnia + garderoba.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy 1-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również zadbaną i zagospodarowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wokół cisza, spokój, rozległe tereny zielone oraz jezioro.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 949 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2008 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 681 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-98)

Kontakt:
tel. +48 601 842 200