komfortowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Przemyślany metraż 100 mkw. łącznie z ogromną działką 2 000 mkw. i atrakcyjną ceną 495 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2008 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z trzech pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 950 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje unikatową lokalizacją na lekkim wzniesieniu, na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, tuż nad jeziorem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które lubią przebywać z dala od zatłoczonych miast i hałasu. Wokół teren absolutnie czysty ekologicznie. To także doskonała propozycja dla wędkarzy oraz osób aktywnych.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: p.szafran@wgn.pl. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-280)

Kontakt:
e-mail: konin@wgn.pl