urządzony w klasycznym stylu z kominkiem salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicach Konina (wielkopolskie) za 670 000 złotych do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej (agroturystyka, wynajem). Ekskluzywna rezydencja wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z osobnym budynkiem gospodarczym oraz garażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– salon
– pokój
– łazienka
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– garderoba
– 3 pokoje
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszego spojrzenia swoją wypielęgnowaną, znakomicie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami. Dużym atutem jest również doskonała lokalizacja w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy, blisko jeziora, sklepu, ośrodka zdrowia, szkoły i przedszkola.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 045 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6  pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1993 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 800 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania. Właściciel dopuszcza negocjację ceny.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-102)

Kontakt:
tel. +48 601 842 200