nowoczesny design wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Cena – 450 tysięcy złotych, co daje atrakcyjną kwotę 5 056 zł za metr kwadratowy.  Powierzchnia 89 mkw. Ekskluzywna rezydencja na wynajem gotowa do zamieszkania. Rok budowy – 2015. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana na imponującej, 666-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy.

Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją architekturą oraz starannie wypielęgnowanym ogrodem z systemem nawadniającym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + kuchnia + korytarz + jadalnia + 3 pokoje + taras + salon. Długa listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-215)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl