stylowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 2 600 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 260 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 849 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2002. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 265 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod działalność komercyjną – elitarna siedziba firmy. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa nowoczesny monitoring. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje duży, 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0:
– kotłownia
– łazienka z wc
– pokój dzienny
– garderoba
– kuchnia
POZIOM 1:
– taras
– korytarz
– 3 pokoje
– łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja gwarantuje nowym domownikom najwyższy poziom komfortu dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-254)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl