nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 462 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 100 metrów kwadratowych. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Powierzchnia 182 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 630 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem gwarantująca nowym właścicielom nieporównywalne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa), a także komfort (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO:
– wiatrołap
– taras
– korytarz
– kuchnia
– garderoba
– kotłownia
– łazienka
– pokój dzienny
– sypialnia
– przejście z domu do garażu
– pralnia z małą łazienką
– garaż
– jadalnia
POZIOM JEDEN:
– pokój dla dziecka
– 2 pokoje
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również zadbanym, ciepłym i przestronnym wnętrzem, a także rewelacyjną lokalizacją w bezpieczniej, bezpiecznej i cichej okolicy. Wokół rozciągają się lasy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które cenią spędzanie czasu z dala od miejskiego zgiełku, a także przemyślany dojazd do okolicznych miast. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-253)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl