nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin

Rezydencja na sprzedaż Konin

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 355 metrów kwadratowych w Koninie (wielkopolskie) za 730 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, głównie biznesmenów, właścicieli firm, menadżerów a także przedstawicieli wolnych zawodów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niesłychanie malowniczej lokalizacji, w oazie ciszy i spokoju.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańców wysoki standard życia, dzięki między innymi rozprowadzonej klimatyzacji, najlepszej jakości użytym materiałom wykończeniowym (marmur, drewno, włókno szklane) oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, jak ogrzewanie solarowe. To ostatnie pozwala również zaoszczędzić wydatki na ogrzewanie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa od razu do zamieszkania. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
PODPIWNICZENIE:
– pomieszczenia piwniczne
PARTER:
– jadalnia
– salon
– kuchnia
PIĘTRO:
– gabinet
– 3 sypialnie
– sala gimnastyczna
– balkon

Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno prywatny basen, starannie wypielęgnowany ogród a także studnia głębinowa. Cena za metr kwadratowy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży to 2 056 złotych. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 3 056 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ukończona w latach 80-tych ubiegłego wieku. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji ma sprzedaż. (205-11)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200