nowoczesne oświetlenie wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja na sprzedaż Kraków

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 400-metrowej działce. Rynek wtórny. Powierzchnia 303 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 125 zł. Cena – 1,25 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 1997 roku. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy (8 km od Wawelu). Nieopodal mieszczą się przedszkola, szkoły, sklepy, kościoły, stadnina koni, korty tenisowe etc. Warto w tym momencie nadmienić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu nowy właściciel nie musi płacić prowizji da biura. Dodatkowo kupujący za pośrednictwem naszego biura zyskuje bezpieczeństwo, rzetelność i zaufanie podczas przeprowadzonej transakcji sprzedaży (współpracujemy z kancelarią prawną, notarialną, doradcami finansowymi).

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
POZIOM PIWNICY:
– letnia kuchnia
– sala barowa
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– sala sportowa
– sauna
– kotłownia
– spiżarnia
– łazienka
POZIOM PARTERU:
– kuchnia
– wiatrołap
– łazienka
– garaż
– jadalnia
– salon
– pokój
POZIOM PIĘTRA:
– garderoba
– łazienka
– 3 sypialnie
STRYCH
Na parterze i piętrze tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieszczą się dodatkowo tarasy oraz balkon.

Na osobna uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z imponującą roślinnością i sześciometrowymi tujami. Ponadto obok ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż znajduje się dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej. O komfort natomiast dba między innymi ogrzewanie podłogowe. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Posiadamy oferty także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym wypadku nie pobieramy prowizji od kupującego 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-81)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)