frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie) za 750 tysięcy złotych. Powierzchnia 167 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład ośmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1910 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 3 590 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 491 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Na wyciągnięcie ręki mieści się szkoła, obiekty portowe, a także znany Ojcowski Park Narodowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: kotłownia
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + 2 małe przedpokoje + 6 pokoi + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + przedpokój + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo podpiwniczona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknym wnętrzem z zabytkowymi kominkami, a także imponującym tarasem z widokiem na ogród z drzewami owocowymi i drewnianą altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z drugim budynkiem (363 m2) idealnie nadającym się na prowadzenie działalności lub/i dodatkowe mieszkanie.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26235)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl