kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kraków (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (2 830 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 212 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD/RTV. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem. Mocną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest basen oraz przepięknie utrzymana i zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami drzew/krzewów. Kolejnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej doskonała lokalizacja nieopodal licznych sklepów oraz szkoły.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i urządzona z wyczuciem gustu. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: łazienka + kotłownia + garaż pomieszczenia + gospodarcze
na KONDYGNACJI ZERO: schowek + łazienka z wc + kuchnia + salon + 2 pokoje
na KONDYGNACJI JEDEN: łazienka z wc + salon + pokój + kuchnia
na KONDYGNACJI DWA: wc + sypialnia + pokój + łazienka + garderoba + pralnia.
Przemyślany układ pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż pozwana na zamieszkanie dwóch oddzielnych rodzin albo jednej rodziny wielopokoleniowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które szukają ciszy z jednoczesną bliskością centrum. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4020)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl