po lewej salon z kominkiem, po prawej jadalnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji.Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 156 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 619 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 992 zł/mkw. przy metrażu 124 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną architekturą i aranżacją wnętrza zgodną z najnowszymi trendami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: spiżarnia + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + taras + wc
POZIOM 1: 3 pokoje + łazienka + balkon
POZIOM 2: przestrzeń poddasza do dowolnej adaptacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Nie można zapomnieć o nabywanym wraz z ekskluzywną rezydencją udziale w wewnętrznej drodze dojazdowej utwardzonej kostką polbrukową. Właścicieli aut zainteresują na pewno 2 miejsca parkingowe. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest drewniany budynek gospodarczy do przechowywania narzędzi. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4966)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl