ultra nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 584 mkw. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 235 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 899 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2018. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 826 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to m.in. antywłamaniowe okna. Niesamowicie efektownie prezentuje się także:
– starannie wypielęgnowany ogród
– fontanna
– wodospad
– most
– liczne drzewa i krzewy ozdobne.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle cichej i bezpiecznej okolicy. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z przynależną piwnicą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż to niecodziennie spotykany mariaż funkcjonalności, piękna oraz przestronności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osobób szukających wygody i dużych przestrzeni. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + garderoba + wiatrołap + kotłownia + wc + kuchnia + 5 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie pytań umów się ze mną na wizytę korespondencyjnie: kwidzyn1@wgn.pl. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4601)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl