stylowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 504 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 2 499 000 zł do sprzedaży.Do najmocniejszych atutów oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto zaliczyć: najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy materiały oraz doskonałą lokalizację w urokliwej miejscowości słynącej z hodowli koni wyścigowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena podlega negocjacji.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
w PIWNICY:
– kotłownia
– sauna
– łazienka
– siłownia
– składu opału
– pomieszczenie gospodarcze
– solarium
na PARTERZE:
– salon
– łazienka
– 2 łazienki
– garaż
– kuchnia
– pralnia
– 4 pokoje
– spiżarnia
– jadalnia
– taras
na PIĘTRZE:
– 2 garderoby
– łazienka
– 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia dzięki znakomicie zaprojektowanym przez architekta terenów zielonych ogrodem. Mamy tu wiele roślin rabatowych, krzewów, drzew oraz innej perfekcyjnie dopasowanej roślinności. Warto podkreślić, że działka posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z chatą gościnną o powierzchni ok. 120 metrów kwadratowych z przepiękną oranżerią, basenem oraz wydzielonym miejsca do grillowania.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 958 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 8 pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1999 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 21 300 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4201)

Kontakt:
tel. +48 603 705 585
tel. +48 665 660 630
tel. +48 782 212 020
tel. +48 55 277 65 09.