okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 317,6 metra kwadratowego w Kwidzynie (pomorskie) za 1,299 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 090 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2002 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 212 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania przez nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard życia, najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe oraz doskonała lokalizacja są priorytetami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowana instalacja alarmowa oraz wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych (sterowany pogodowo i programowany czasowo kocioł, ogrzewanie podłogowe, automatyka ogrzewania i dystrybucji ciepłej wody, instalacja trójprzewodowa, centralny odkurzacz).

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały urządzone w eleganckim, klasycznym stylu w meble renomowanych producentów, gwarantujące ich wysoką jakość oraz trwałość. Ważną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest imponujący widok na pradolinę Wisły. Duże wrażenie robi również wypielęgnowany ogród umożliwiający bezpośredni kontakt z naturą i sprzyjający towarzyskim spotkaniom przy grillu. Znajdziemy tu liczne drzewa i ozdobne krzewy (klon, akacja, wiśnia, głóg, oliwnik, rokitnik).

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie rekreacyjne
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + wc + garderoba + jadalnia + garaż + kuchnia + kotłownia + pokój dzienny + hol + toaleta + pralnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + balkony + łazienka + hol + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach słynnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja w centrum, ale w wyjątkowo spokojnej okolicy. Zalety to unikalna atmosfera i sąsiedzka serdeczność. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantuję obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4456)

Kontakt:
tel. +48 55 277 65 09
tel. +48 603 70 55 85