przestronny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 1 985 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 039 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 389 tys. złotych, funkcjonalny metraż 196 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring) oraz komfortu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszło generalny remont. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje garaż. Niezwykle praktyczne są też dwa pomieszczenia gospodarcze. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garderoba + korytarz + łazienka z wc + kuchnia + 3 pokoje
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + pokój + łazienka + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elegancją, prestiżem oraz komfortem. Dużym plusem jest tu także unikatowa lokalizacja na granicy Warmii i Mazur, w otoczeniu lasów i jezior. Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się owocowy sad, a także ogród pełen kwiatów.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4802)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl