komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 2 660 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 9493 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 399 000 złotych, funkcjonalny metraż 150 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– aneks kuchenny
– jadalnia
– łazienka z wc
– taras
– salon
– 2 pokoje
PODDASZE:
– 2 pokoje
– garderoba
– sypialnia
– garderoba.

Dużą zaletą jest przepięknie utrzymany i zaaranżowany wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ogród. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaży zaprojektowane są zgodnie z aktualnymi i ponadczasowymi trendami w aranżacji wnętrz. Dobór kolorów, faktur, wyposażenia i dodatków świetnie współgra, tworząc spójną kompozycję. Niezwykle efektownie wyglądają podwieszane sufity z zamontowanym oświetleniem LED-owym. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą aż 2 garaże.

Malownicza lokalizacja w pięknej, krajobrazowe okolicy ze wspaniałymi terenami do turystyki pieszej i rowerowej to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. To znakomita propozycja dla ludzi, którzy znużeni codziennym życiem w zatłoczonych, pełnych hałasu miastach pragną bliskości i kontaktu z przyrodą, błogiej ciszy, zdrowego środowiska oraz czystego powietrza. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się ze mną na wizytę.

Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4761)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl