imponująca biblioteka w ekskluzywnym salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica

Rezydencja na sprzedaż Legnica

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie dwóch pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 250 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 520 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2017 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 602 zł/m2 przy metrażu 113 m2.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + salon + łazienkę + taras + wiatrołap + kuchnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:  sypialnię + łazienkę + garderobę.
W cenie luksusowej rezydencji na sprzedaż wliczono już opłatę za większość wyposażenia.

Ekskluzywna willa do sprzedaży olśniewa komfortowym, prestiżowym i luksusowym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane zostały w nowoczesnym designie. Na specjalną uwagę zasługuje na pewno znakomita lokalizacja w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do rodzin z dzieckiem, która ceni zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu na słonecznym tarasie, w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową (g.szozda@wgn.pl), zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5762)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl