wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica

Rezydencja na sprzedaż Legnica

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Wygodny metraż 250 mkw. łącznie z ogromną działką 400 mkw. i atrakcyjną ceną 692 tys. złto kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2000 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 768 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może korzystną lokalizacją w pobliżu wielu:
– obiektów sportowych
– szkół
– przedszkoli
– placów zabaw
– przychodnia zdrowia
– aptek
– banków
– bankomat
– stacji benzynowej
– punktów usługowo-handlowych
– sklepów
– dyskontów popularnych marek
– marketów znanych sieci.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pokój dzienny + kotłownia + łazienka z wc
na KONDYGNACJI ZERO: biblioteka + hol + klatka schodowa + kuchnia + przedpokój + aneks jadalny
KONDYGNACJA JEDEN: sypialnia + klatka schodowa + taras + przedpokój + wc + pokój kąpielowy
KONDYGNACJA DWA: balkon + 2 sypialnie + klatka schodowa + przedpokój + łazienka
KONDYGNACJA III (PODDASZE): 2 pokoje.

Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością przynależne miejsce parkingowe. Luksusowa willa na sprzedaż posiada duży potencjał i znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej. Ekskluzywna willa do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla pracujących rodzin z uczącymi się dziećmi. Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa ponadto elitarną lokalizacją na zamkniętym terenie w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu bujnej zieleni oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna willa do sprzedaży wyróżnia się swoim niezwykle przestronnym, komfortowym oraz prestiżowym wnętrzem rozplanowanym na czterech poziomach.

Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu ekskluzywnej willi oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej willi na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5748)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl