elegancko wykończone wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o imponującej powierzchni 189 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za cenę 540 000 złotych do sprzedaży.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Działka – 1 012 metrów kwadratowych. Mocnym atutem jest niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca tylko 2 857 zł. Zabudowa wolno stojąca. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezwykle funkcjonalnie zaaranżowane:
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: kotłownia + 2 sypialnie + spiżarnia + hol + wiatrołap + salon + kuchnia
na KONDYGNACJI 1 znajduje się: garderoba + łazienka + otwarta przestrzeń wypoczynkowa.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również swoim najbliższym otoczeniem w postaci starannie wypielęgnowanej i utrzymanej działki. Mocnym atutem jest również znakomity dojazd do miast sąsiednich. Polecam i zapraszam do kontaktu. Więcej informacji udzielę telefonicznie i przy prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2649)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813