przestronne i komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 175,38 metra kwadratowego w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 799 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 556 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2010 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 600 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Mocnymi atutami oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji – oprócz najwyższego standardu wykończenia oraz najlepszej klasy użytych materiałów – jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz stałe nasłonecznienie:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + hall z komunikacją + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + biuro/pracownia + wc + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż
KONDYGNACJA 1: hall + 3 pokoje + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład instalacja solarna do ogrzewania wody, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe etc. Duże wrażenie robi przepięknie zadbana i zagospodarowana działka ładnie obsadzona krzewami ozdobnymi. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy dodatkowy, wolno stojący garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie: zabudową kuchni, dwoma szafami wnękowymi, granitowymi schodami, balustradami ze stali nierdzewnej oraz metalowym ogrodzeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla rodziny. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy sprzyja rekreacji i turystyce, a także jest dobrą bazą wypadową do dalszych wycieczek. W pobliżu kompletna infrastruktura (szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przychodnia zdrowia etc.). Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży na żywo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11585)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426