widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 5000-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 420 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 857 zł. Cena – 1,2 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI mieszczą się: salon + kuchnia + spiżarnia + gabinet + taras + jadalnia + łazienka + wc
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI mieszczą się: 2 tarasy + 5 sypialni + hol + łazienka + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto swoją starannie utrzymaną działką wraz z atrakcyjną lokalizacją. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. W niedalekiej odległości mieści się park krajobrazowy.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5693)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl