ekskluzywny hol w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 260 m2, a także ciekawą ceną 799 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 682 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 073 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykonana w nowoczesnej technologii. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM NIŻSZY: 2 pokoje + schowek + kotłownia + łazienka z wc + hall wejściowy + jadalnia + kuchnia + taras + salon
POZIOM WYŻSZY: gabinet + 2 sypialnie + łazienka.
Dodatkowo komfort użytkowania luksusowej rezydencji na sprzedaż podnoszą: ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + automatyczne rolety zewnętrzne. Właścicieli aut ucieszy 2-stanowiskowy, wolno stojący garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, monitoring, wideofon). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem (w cenie). W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2951)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl