widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wygodny metraż 256,5 mkw. łącznie z ogromną działką 1 000 mkw. i atrakcyjną ceną 650 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2010 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 534 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia, boisko, kościół, stadninę konną, sklep spożywczy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującym widokiem na jezioro. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– kuchnia
– spiżarnia
– pokój dzienny
– klatka schodowa
– łazienka
– pokój
– wiatrołap
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
– 2 garderoby
STRYCH.

Więcej informacji na temat tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży udzielę podczas prezentacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Przy sprzedaży gwarantujemy bezpieczeństwo, a także całą obsługę transakcji, ponadto gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3533)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl