przestronny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 780 000 złotych. Powierzchnia 280 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 786 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Budynek pochodzi z 2011 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 3646-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży z ujętymi w cenie meblami kuchennymi oraz resztą wyposażenia w zabudowie stałej. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może bardzo wysokim standardem oraz użytymi materiałów renomowanych, światowych producentów. Wysoki standard i komfort potwierdza między innymi rozprowadzona na parterze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży instalacja ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: salon + pomieszczenie gospodarcze + taras + pomieszczenie techniczne + kuchnia + garaż + spiżarka + kotłownia + pokój + wiatrołap + hol + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + łazienka + pralnia + garderoba

Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest przynależny do niej fragment prywatnego lasu. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1105)

Kontakt:
e-mail: j.rosowski@wgn.pl

x (x)