po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Powierzchnia 120 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 250 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1557-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 1930. Rynek wtórny. Cena – 390 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z budynkami gospodarczymi a także 2 garażami. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest również jej znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy, z dala od zgiełku centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się do zaadaptowania pod potrzeby prowadzenia tu działalności komercyjnej. Sprzyja temu wspominana już wcześniej doskonała lokalizacja oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po kapitalnym remoncie, kiedy to wymieniono m.in. instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, siłową, wstawiono nowe okna oraz odnowiono elewację.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. W cenie zawarto meble w stałej zabudowie (kuchnia i przedpokój). Pozostałe umeblowanie do negocjacji z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– pokój
– hol
– łazienkę
– przedpokój
– kuchnię
– salon
– wc
na PIĘTRZE znajdziemy:
– garderobę
– sypialnię
– pokój gospodarczy
– pokój gościnny

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-825)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl