kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Cena – 950 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 7817-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 4 750 zł. Rynek wtórny . Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim prestiżem, komfortem oraz przestronnością. Na uwagę zasługuje również starannie zagospodarowana i w pełni ogrodzona działka z altaną ogrodową oraz drewutnią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– wiatrołap
– salon
– taras
– kuchnia
– hol
– wc
– pokój gabinet
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
PODDASZE:
– 4 sypialnie
– pokój kąpielowy
– wc
– komunikacja
– strych
– balkon
– garderoba.

Komfort ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone na parterze w kuchni i łazience ogrzewanie podłogowe. Nad bezpieczeństwem czuwa nowoczesny system alarmowy (wewnętrzny i zewnętrzny), domofon oraz monitoring. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę –  15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12020)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl