imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 785 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ 5 pokoi a także dostosowany do nich metraż 204 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 740 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 627 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji:
KONDYGNACJA ZERO: garderoba + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + garaż + wiatrołap + hall + taras + jadalnia + gabinet
KONDYGNACJA JEDEN: 3 pokoje + garderoba + hall + 3 balkony + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych. To doskonałe miejsce na weekendowe spacery, a także wycieczki rowerowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do biznesmenów, kadry managerskiej, przedstawicieli wolnych zawodów, lekarzy, prawników itp. Duże wrażenie robi przepiękny, słoneczny taras z widokiem na ogród. Wokół cisza, spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną bryłą własnego projektu i wnętrzem. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup tej luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: g.szozda@wgn.pl). Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest z pewnością zaawansowana instalacja alarmowa.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: g.szozda@wgn.pl), zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5787)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl